.Провели педраду на тему : "Як допомогти учням пристосуватися до навчання за методом проектів та особистісно-орієнтованого навчання"
У обговоренні на цій педраді досліджували питання, як допомогти учням успішно адаптуватися до виконання самостійного дослідження, створення власної роботи, активної праці та успішного виконання цієї роботи.
Немає коментарів:
Дописати коментар