Блог Рефлексії

понеділок, 22 травня 2017 р.

Модуль 6. Рефлексія

Обговорили проблеми безпеки роботи учнів в Інтернеті та я знову переглянула план вивчення своєї теми.
Опубліковано Марина о 17:28
Надіслати електронною поштоюОпублікувати в блозіПоділитися в XОпублікувати у FacebookПоділитися в Pinterest

Немає коментарів:

Дописати коментар

Новіша публікація Старіша публікація Головна сторінка
Підписатися на: Дописати коментарі (Atom)

Про мене

Марина
Дивитися мій повний профіль

Архів блогу

  • ▼  2017 (11)
    • ▼  травня (11)
      • Модуль 11. Рефлексія
      • Модуль 10. Рефлексія
      • Модуль 9. Рефлексія
      • Модуль 8. Рефлексія
      • Модуль 6. Рефлексія
      • Модуль 7. Рефлексія
      • Модуль 5. Рефлексія
      • Модуль 4.Рефлексія
      • Модуль 3. Рефлексія
      • Модуль 2. Рефлексія
      • Модуль 1. Рефлексія
Тема "Захоплення". На платформі Blogger.